Wiecie co powiedział Witkacy?

Klient musi być zadowolony, nieporozumienia wykluczone. To było motto jego zakładu. Kliknąłbym pod tym 'lubię to!'

Umów się na spotkanie informacyjne

Dbam o to by byście byli zadowoleni...

Wiem, że Wasz dzień musi być udany! Włożyliście wiele wysiłku w jego przygotowanie dlatego kiedy już nadejdzie.... chcielibyście być otoczeni przez pozytywnych ludzi, którzy nie przeszkodzą, a wręcz pomogą Wam świętować. Dlatego zawsze zabieram ze sobą szeroki uśmiech i walizkę entuzjazmu!

Zarezerwuj termin

Nie tylko dbam, ale i umiem zadbać o to byście byli zadowoleni

Pomimo tego, że jestem młody, zwinny i żwawy mam bogate doświadczenie w fachu fotografa. Zbieram je od ponad dekady! Nie jestem niedzielnym fotografem, lwią część mojego życia spędzam z aparatem przyklejonym do ręki. Mam za sobą dziesiątki ślubów i wesel, dzięki temu umiejętnie wyłapuję ważne momenty, które trwają chwilę. Fotografowałem na potrzeby prasy, dzięki czemu umiem łapać także te nieplanowane momenty, oddające atmosferę wydarzenia. Szerokie doświadczenie w fotografii portretowej pomaga mi w realizacji niezapomnianych zdjęć plenerowych.

Zapytaj o szczegóły

MATEUSZ WYSOKI NISKI

FOTOGRAF PŁOŃSK

parallax layerparallax layerparallax layer
Ślub to dla każdej pary bardzo wyjątkowy moment w życiu, który na zawsze pozostaje w pamięci. W tym dniu wszystko musi być dopięte na ostatni guzik i przygotowane naprawdę perfekcyjnie. Dotyczy to także zdjęć, które są wspaniałą pamiątką z uroczystości zaślubin. Warto zatrudnić do ich robienia profesjonalistów wysokiej klasy, którzy nie zawiodą Waszych oczekiwań. Oferuję fotografię ślubną w Płońsku i okolicach. Wykonuję swoją pracę z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu efekty są zachwycające. Wszystkie zrobione przeze mnie zdjęcia spełniają oczekiwania Młodej Pary i mogą być nie tylko pamiątką, ale również miłym upominkiem dla weselnych gości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiem, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego zlecenia, dlatego moi klienci są zawsze zadowoleni ze zdjęć, które dostają.

Fotografia ślubna Płońsk to gwarancja dyskretnego uwiecznienia najważniejszych momentów ceremonii ślubnej, a także późniejszej zabawy weselnej. Wykonując swoją pracę nie zakłócam przebiegu imprezy, a przy tym zapewniam wsparcie i dbam o to, aby zarówno Młoda Para, jak i goście czuli się przy mnie swobodnie. Bardzo ważne jest dla mnie to, by zdjęcia spełniały oczekiwania moich klientów, dlatego przed przystąpieniem do pracy staram się poznać Młodą Parę, co pozwala na dopasowanie konwencji fotografii do jej temperamentu, czy charakteru.

W zależności od oczekiwań klientów fotografia ślubna Płońsk może obejmować nie tylko ceremonię i wesele, ale także przygotowania do ślubu. Dzięki temu na zdjęciach będą uwiecznione także ostatnie chwile narzeczeństwa. Pamiętamy też o dokładnym udokumentowaniu każdego szczegółu uroczystości w kościele, czy w urzędzie stanu cywilnego. Oferuję korzystne ceny oraz różnorodne pakiety usług dopasowane do indywidualnych potrzeb danej pary. Mogę wykonać nie tylko zdjęcia, ale także pamiątkową foto-książkę, czy album. Korzystając z mojej oferty można mieć pewność, że wykonane zdjęcia będą takie jak sobie wymarzyliście. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą moich usług.

Fotografia ślubna Płońsk