Wiecie co powiedział Witkacy?

Klient musi być zadowolony, nieporozumienia wykluczone. To było motto jego zakładu. Kliknąłbym pod tym 'lubię to!'

Umów się na spotkanie informacyjne

Dbam o to by byście byli zadowoleni...

Wiem, że Wasz dzień musi być udany! Włożyliście wiele wysiłku w jego przygotowanie dlatego kiedy już nadejdzie.... chcielibyście być otoczeni przez pozytywnych ludzi, którzy nie przeszkodzą, a wręcz pomogą Wam świętować. Dlatego zawsze zabieram ze sobą szeroki uśmiech i walizkę entuzjazmu!

Zarezerwuj termin

Nie tylko dbam, ale i umiem zadbać o to byście byli zadowoleni

Pomimo tego, że jestem młody, zwinny i żwawy mam bogate doświadczenie w fachu fotografa. Zbieram je od ponad dekady! Nie jestem niedzielnym fotografem, lwią część mojego życia spędzam z aparatem przyklejonym do ręki. Mam za sobą dziesiątki ślubów i wesel, dzięki temu umiejętnie wyłapuję ważne momenty, które trwają chwilę. Fotografowałem na potrzeby prasy, dzięki czemu umiem łapać także te nieplanowane momenty, oddające atmosferę wydarzenia. Szerokie doświadczenie w fotografii portretowej pomaga mi w realizacji niezapomnianych zdjęć plenerowych.

Zapytaj o szczegóły

MATEUSZ WYSOKI NISKI

FOTOGRAFIA ŚLUBNA GARWOLIN

parallax layerparallax layerparallax layer
Fotografowanie ślubu i wesela to zadanie niezwykle odpowiedzialne, wymagające indywidualnego podejścia oraz poznania oczekiwań Młodej Pary. Zdjęcia z tego wyjątkowego dnia zostają z nami przez całe życie, dlatego tak ważne jest to, aby zostały one wykonane przez profesjonalistę. Dobrym wyborem będzie Wysoki Niski fotograf wielofunkcyjny, który od wielu lat zajmuje się fotografią ślubną w Garwolinie. Doskonale wiem, że zdjęcia ze ślubu są wyjątkową pamiątką, dlatego powinno być na nich utrwalone całe piękno tych wspaniałych chwil. Dbam o to, aby na Waszych fotografiach uwiecznić ulotne momenty i prawdziwą magię płynącą z każdego uśmiechu, gestu, czy pocałunku. Na naszych zdjęciach zatrzymujemy czas, dzięki czemu bez końca można podziwiać pełne miłości spojrzenia wymieniane przez młodą parę.
Zdaję sobie sprawę z tego, że fotografia ślubna Garwolin to pamiątka zarówno dla młodej pary, jak i dla przyszłych pokoleń, dlatego z dużym zaangażowaniem podchodzę do każdego zlecenia. Wiem, że fotograf musi spełniać wszystkie oczekiwania państwa młodych, dlatego ważne jest to, by mógł odpowiednio wcześniej je poznać. Z tego względu ważne są dla mnie rozmowy z klientami, co pozwala na późniejszą efektywną komunikację i odpowiednie przygotowanie do pracy. Zdjęcia wykonywane są zarówno podczas ceremonii zaślubin, jak w czasie wesela. Jednak na życzenia klienta mogę też udokumentować przygotowania do ślubu, które są wspaniałą pamiątką ostatnich chwil narzeczeństwa.
Usługi w zakresie fotografii ślubnej Garwolin to oferta dla każdego, komu zależy na wysokiej jakości zdjęć i profesjonalnym podejściu do zlecenia. Dbam o każdy istotny szczegół i przykładam dużą wagę do dokładnego dokumentowania najważniejszych szczegółów uroczystości zarówno w kościele, jak i np. w urzędzie stanu cywilnego. Wykonuję także zdjęcia w plenerze oraz w studio, przy czym zawsze elastycznie dopasowuję się do oczekiwań klientów. Oferuję różnorodne pakiety i atrakcyjne ceny. Zapraszam do zapoznania się z moimi usługami i umówienia na spotkanie.
Sesje zdjęciowe Garwolin
Przygotowania do ślubu
Zdjęcia ślubne w Garwolinie
fotografia weselna garwolin
fotograf w Garwolinie
Fotografowanie poprawin
Plener ślubny

Fotografia ślubna Garwolin