Wiecie co powiedział Witkacy?

Klient musi być zadowolony, nieporozumienia wykluczone. To było motto jego zakładu. Kliknąłbym pod tym 'lubię to!'

Umów się na spotkanie informacyjne

Dbam o to by byście byli zadowoleni...

Wiem, że Wasz dzień musi być udany! Włożyliście wiele wysiłku w jego przygotowanie dlatego kiedy już nadejdzie.... chcielibyście być otoczeni przez pozytywnych ludzi, którzy nie przeszkodzą, a wręcz pomogą Wam świętować. Dlatego zawsze zabieram ze sobą szeroki uśmiech i walizkę entuzjazmu!

Zarezerwuj termin

Nie tylko dbam, ale i umiem zadbać o to byście byli zadowoleni

Pomimo tego, że jestem młody, zwinny i żwawy mam bogate doświadczenie w fachu fotografa. Zbieram je od ponad dekady! Nie jestem niedzielnym fotografem, lwią część mojego życia spędzam z aparatem przyklejonym do ręki. Mam za sobą dziesiątki ślubów i wesel, dzięki temu umiejętnie wyłapuję ważne momenty, które trwają chwilę. Fotografowałem na potrzeby prasy, dzięki czemu umiem łapać także te nieplanowane momenty, oddające atmosferę wydarzenia. Szerokie doświadczenie w fotografii portretowej pomaga mi w realizacji niezapomnianych zdjęć plenerowych.

Zapytaj o szczegóły

MATEUSZ WYSOKI NISKI

FOTOGRAFIA ŚLUBNA GRÓJEC

parallax layerparallax layerparallax layer
Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Warto więc uwiecznić te niepowtarzalne chwile, dzięki czemu zawsze można będzie do nich wrócić. Najlepiej zatrudnić do tego profesjonalnego fotografa ślubnego w Legionowie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogę zapewnić swoim klientom najwyższy poziom usług oraz indywidualne dopasowanie do oczekiwań młodej pary. Wykonuję zarówno zdjęcia w plenerze, jak i podczas przygotowań do ślubu, samej ceremonii, czy zabawy weselnej. Z mną nikt nie odczuje skrępowania, ponieważ pracuję dyskretnie i nie zakłócam naturalnego przebiegu ceremonii. Ponadto stawiamy na naturalność, dlatego nasze zdjęcia przedstawiają najpiękniejsze chwile ślubu i wesela bez niepotrzebnego pozowania i sztuczności.
Wysoki Niski, fotograf ślubny w Legionowie to gwarancja uchwycenia najpiękniejszych emocji towarzyszącej młodej parze oraz jej gościom w czasie tych niezwykłych, niezapomnianych chwil. Każde zdjęcie które oddaję klientom jest starannie wybrane i obrobione, wyjątkowe i przedstawia wzruszające, pełne radości momenty, a także te bardziej melancholijne, takie jak np. błogosławieństwo rodziców. Fotograficzne usługi realizuję z pasją i zaangażowaniem, dlatego efekty są doskonałe. Każde zdjęcie to zatrzymana w czasie ulotna chwila szczęścia, do której można powrócić nawet po wielu latach. Pamiętamy o tym, że zdjęcia ślubne to nie tylko pamiątka do młodej pary, ale przede wszystkim świadectwo miłości dla przyszłych pokoleń.
Daję Wam gwarancję, że jako fotograf ślubny w Legionowie wykonam swoją pracę profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami klientów. Oczywiście bardzo ważne jest to, aby jeszcze przed rozpoczęciem współpracy spotkać się i porozmawiać z klientami, dzięki czemu z łatwością dopasujemy konwencję zdjęć do oczekiwań, charakteru oraz temperamentu młodej pary. Fotograf może towarzyszyć gościom i narzeczonym także podczas przygotowań do uroczystości, co pozwala na oswojenie się z jego obecnością oraz udokumentowanie wzruszających, nieco nerwowych i często zabawnych ostatnich chwil narzeczeństwa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
sesja narzeczeńska
zdjęcia z przygotowań
fotograf na ślub legionowo
legionowo zdjęcia z wesela
fotografowanie
na poprawinach
plenerowe zdjęcia ślubne Legionowo

Fotograf ślubny Legionowo