Wiecie co powiedział Witkacy?

Klient musi być zadowolony, nieporozumienia wykluczone. To było motto jego zakładu. Kliknąłbym pod tym 'lubię to!'

Umów się na spotkanie informacyjne

Dbam o to by byście byli zadowoleni...

Wiem, że Wasz dzień musi być udany! Włożyliście wiele wysiłku w jego przygotowanie dlatego kiedy już nadejdzie.... chcielibyście być otoczeni przez pozytywnych ludzi, którzy nie przeszkodzą, a wręcz pomogą Wam świętować. Dlatego zawsze zabieram ze sobą szeroki uśmiech i walizkę entuzjazmu!

Zarezerwuj termin

Nie tylko dbam, ale i umiem zadbać o to byście byli zadowoleni

Pomimo tego, że jestem młody, zwinny i żwawy mam bogate doświadczenie w fachu fotografa. Zbieram je od ponad dekady! Nie jestem niedzielnym fotografem, lwią część mojego życia spędzam z aparatem przyklejonym do ręki. Mam za sobą dziesiątki ślubów i wesel, dzięki temu umiejętnie wyłapuję ważne momenty, które trwają chwilę. Fotografowałem na potrzeby prasy, dzięki czemu umiem łapać także te nieplanowane momenty, oddające atmosferę wydarzenia. Szerokie doświadczenie w fotografii portretowej pomaga mi w realizacji niezapomnianych zdjęć plenerowych.

Zapytaj o szczegóły

MATEUSZ WYSOKI NISKI

FOTOGRAF CIECHANÓW

parallax layerparallax layerparallax layer
Ślub jest wyjątkową uroczystością, która na długo zapada w pamięci. Jednak towarzyszące tym chwilom emocje często sprawiają, że niektóre momenty umykają i nie są zapamiętywane. Poza tym nasza pamięć jest zawodna, dlatego warto zafundować sobie wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć z uroczystości zaślubin. Powinien je wykonać profesjonalny fotograf ślubny w Ciechanowie, dzięki któremu każda fotografia będzie idealna. Korzystając z moich usług można mieć pewność, że otrzymacie zdjęcia na najwyższym poziomie. Dla mnie fotografia ślubna jest pasją i sposobem na życie, dlatego zapewniam swoim klientom indywidualne podejście oraz spełnienie wszystkich oczekiwań. Dzięki mnie zyskasz niepowtarzalną pamiątkę, która będzie Ci towarzyszyć przez całe życie.
Wasz fotograf ślubny w Ciechanowie to gwarancja profesjonalizmu. Mam wieloletnie doświadczenie zarówno w fotografii ślubnej, jak i reportażowej, produktowej, portretowej i innych dzięki czemu nasze zdjęcia są wyjątkowo piękne. Dyskretnie uwieczniam każdą chwilę ceremonii ślubnej oraz uroczystości weselnej, dbając przy tym o to, by nie zakłócać przebiegu imprezy oraz służyć profesjonalnym wsparciem. Pamiętam też o tym, by zarówno młoda para, jak i goście czuli się w mojej obecności swobodnie, dzięki czemu Wasze zdjęcia będą naprawdę doskonałe i pozbawione jakiejkolwiek sztuczności.
Wiem, że każdy etap ceremonii ślubnej powinien być skrupulatnie udokumentowany, dlatego też na życzenie klienta Wasz fotograf ślubny Ciechanów towarzyszy młodej parze także podczas przygotowań do ślubu. Dzięki temu może on uchwycić ostatnie chwile narzeczeństwa i jednocześnie umożliwia gościom oraz narzeczonym oswojenie się z aparatem. Każde wykonane przez niego zdjęcie ukazuje towarzyszące tym pięknym chwilom emocje, takie jak radość, czy wzruszenie. Gwarantujemy dyskrecję oraz perfekcyjny dobór konwencji zdjęć do oczekiwań, temperamentu i charakteru pary. Dzięki mojej pracy zarówno młoda para, jak i jej goście uwiecznieni na zdjęciach będą mieć świetną pamiątkę na lata. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą na oficjalnej stronie www.
narzeczeńskie zdjęcia ciechanów
fotograf ciechanow
zdjęcia ślubne w ciechanowie
fotografowanie wesel
przenośne studio
zdjęcia z poprawin w ciechanowie
plener foto

Fotograf ślubny Ciechanów