Perfekcyjne zdjęcia nawet po ciemku.

zamów fotografa

Estetycznie i romantycznie

zadzwoń po fotografa

W koście dyskretnie lecz czujnie

Zapytaj o termin

Na weselu w centrum wydarzeń

Zarezerwuj fotografa na ślub

Nie czekaj zadzwoń.

klik by zadzwonić

Twój fotograf ma ostatnie wolne terminy ;-)

Tu kliknij by zadzwonić!

Fotograf młody, a z doświadczeniem.

Cześć, siemano, dzień dobry! Nazywam się Mateusz Wysoki Niski i chcę byście znaleźli mnie w wyszukiwarce, pod hasłem „fotograf na ślub”, bo wiem, że potrafię zrobić Wam doskonałe zdjęcia ze ślubu. Fotografią zajmuję się na poważnie od 2004 roku, a w 2006 zrealizowałem mój pierwszy, komercyjny reportaż ze ślubu. Zatem siedzę w fotografii ślubnej już ponad dekadę! Dzięki temu jest mało rzeczy, które mogą mnie zaskoczyć. Pewnie i zdecydowanie uchwycę wszelkie ważne momenty w dniu Waszego ślubu. Dzięki doświadczeniu wiem też jak i kiedy poruszać się w kościele by nie psuć atmosfery, pozostać dyskretnym a jednocześnie obfotografować wszystko co potrzeba… do ideału brakuje mi tylko czapki niewidki- pracuję nad tym ;)

Oprócz ślubów, w mojej fotograficznej karierze zajmowałem się fotografią prasową, erotyczną, rodzinną, reklamową, fotografowałem polityków i celebrytów. Każda z tych dziedzin dodaje coś do wachlarza umiejętności fotografa na ślub. Doświadczenie z agencji prasowej pozwala przewidywać i reagować szybko na każdą zastaną sytuację oraz wyostrza spostrzegawczość- to przydaje się w części reporterskiej fotografii ślubnej. Wcześniejsze fotografowanie portretów i erotyki z kolei, pomaga w pracy podczas plenerowej sesji ślubnej czy zdjęć z rodziną, kiedy mamy do czynienia z fotografią pozowaną, kreacyjną. Jednym słowem fotograf na ślub powinien być fotografem wielofunkcyjnym… i z kimś takim macie właśnie do czynienia.

Fotograf na ślub ma znać swoje miejsce!

Znam swoje miejsce. Fotograf ślubny to nie reżyser filmowy. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, dlatego bacznie obserwuję, wyłapując najciekawsze momenty z Waszego wielkiego dnia. Nie ma mowy o tym by kazać Wam robić dubelki, sztucznie szczerzyć się do obiektywu itp… moim zadaniem jest pokazać jak na prawdę wygląda dzień Waszego ślubu, tak byście przeglądając zdjęcia pamiętali go jako wielkie wydarzenie, a nie sesję fotograficzną.

Poznajmy się, pierwsza działka gratis! ;)

Zależy mi na tym by Was poznać przed ślubem, a także byście Wy poznali mnie- mój styl pracy oraz jego efekty. Dlatego proponuję Wam też nieodpłatną małą sesję narzeczeńską, w ramach spotkania informacyjnego. Dzięki temu poznajemy się lepiej- co bonusuje w dniu ślubu, kiedy dobrze mieć wokół siebie życzliwe, znajome twarze. Ponadto mała sesja narzeczeńska pozwala Wam, na własnej skórze przekonać się jak się ze mną pracuję… i że jest to super fajne! ;)